THAT EXTRA HYDRATION
Aiempi alin hinta
MERKINTÄ. Hinta on alin tuotteelle sovellettu hinta 1-30 päivää ennen nykyisen hinnanalennuksen toteutumista. Poikkeuksena on, jos asteittain alennuksia on tehty, niin alin hinta näytetään 1-30 päivää ennen ensimmäistä hinnanalennusta.
That Extra Hydration on vegaaninen suihke, joka antaa kostutetun lopputuloksen samalla, kun se kiinnittää meikkisi. Pidä pulloa noin 30 cm:n etäisyydellä kasvoistasi ja suihkuta tasainen kerros erittäin kevyttä tuotetta saadaksesi fantastisen lopputuloksen.
- We did this for us
- Ilmainen toimitus kaikkiin yli 25 € tilauksiin suomessa
OMINAISUUDET
- 100 ml / 3,38 us fl. oz.
Ainesosia
26-Buteth-26, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Lactobacillus Ferment, Xylitol, Glucose, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Muut ostivat myös
arvioita
Oletko ostanut tuotteen, mutta et ole kirjautunut sisään? Kirjaudu sisään tästä ja arvostele tuote.
02/11/2022
Paras kosteuttava setting spray jota olen kokeillut! Ihanan tuntuinen iholla ja pitää meikin todel hyvin paikoillaan!
18/05/2021
Härlig produkt! Håller sminket och ansiktet fresh hela dagen!
25/04/2021
Funkar så bra, har använt varje dag då jag har sminkat och den håller sminket verkligen hela dagen!